FATA MORGANA

Fata Morgana
Груповий виставковий проект сучасних українських митців
13 - 30 січня 2022 року

Мета виставки Fata Morgana – створення експозиції відомих та яскравих українських авторів, які працюють у різних жанрах образотворчого мистецтва. Виставка охоплює велику траєкторію творчих інтересів учасників, підтверджуючи їхню безумовну роль в історії мистецтва Одеси. В експозиції буде представлено кілька десятків витворів – картини, колажі, батік, художня фотографія, інсталяції та пластика, а також документальний матеріал різних періодів.
Ідеєю виставки стали роздуми про ілюзорну природу реальності, про пошуки ідентичності, саморефлексії автора в оточенні крихких форм, що постійно змінюються.
В експозиції йде неквапна розмова про те, як помалу зникають і йдуть у минуле прості і звичні речі, як змінюється Місто. Звичний історичний вигляд поступово зникає і набуває образ міража, що викликає аллюзію на старовинну легенду про фею Fata Morgana , що живе на морському дні і заманює мандрівників примарними баченнями.
Свої роботи представили такі талановиті творці: Юрій Плісс, Віктор Хохленко, Олександр Лісовський, Олександр Добрий, Євген Голубенко, Євген Годенко, Віталій Парастюк, Поліна Зіновеєва, Катерина Білетіна, Тетяна Іванова, Вадим Суворов, Ігор Некраха, Людмила Богайчук, Юлія Шибіркіна, Сергій Ільїн, Ігор Поронік, Клiм Степанов, Леонiд Багрiй, Володииир Кожухар та Олена Ятло.
з 13 до 30 січня
Щоденно (окрім середи)
З 10:30 до 17:00
(Каса до 16:30)
Вартість квитків
100/50 грн

Пушкінська,9


#WEartMuseum
Коли?
щодня (окрім середи)

10:30 - 17:00

Де?
Пушкінська, 9

Вартість?
100/50 грн

придбати квитки ви можете у касі музею
Made on
Tilda